Школа сучасної хореографії для дорослих і дітей
+38 (093) 1562276
( Дзвони просто зараз! ) Як нас знайти

 • Break Dance

  Break Dance

  Стиль

  Break dance
  Break dance або b-boying — стиль вуличного танцю, який розвинувся з хіп-хоп культури в Південному Бронксі (Нью-Йорк), на початку 70-х років. Це найстаріший і найвідоміший зі всіх стилів хіп-хопу. На сьогодні виділяють два основних види цього стилю – нижній та верхній brake dance: це неймовірні акробатичні та силові трюки на підлозі.

  Break-Dance – це танець під час інструментального програшу. Всі, хто хоч раз відвідував танцмайданчик, знають, що в цей момент просто неможливо встояти на місці.

  Досить часто люди намагаються перекласти слово Break – ламаний. І тому думають, що brake dance – це стиль ламаних ритмів і рухів, але це не так. У англійського слова break є й інше значення – перерва, пауза (наприклад, Coffe – Break – перерва на каву). Термін Breakdancing створений музичними журналістами для зручності сприйняття, оскільки англійське слово breaking означає різні поняття і має відношення до різних культур. З цієї ж причини в самому середовищі хіп-хоп стали використовувати термін «B-boying», який походить від – break-boy.

   

  Відео

  Записатись на безкоштовне заняття
  • Ярік Чейн

   У танці, людина розвивається у всіх аспектах . Головне тільки розпочати :)

   Ярік Чеін
   Вік – 23 роки
   Танцює та викладає – 7 років
   Основний стиль викладання – Break dance
   Розвивається також у – hip-hop improvisation.

   Перспективний молодий хореограф, танцювальний досвід якого допомагає знайти спільну мову з дітьми віком від 5 років. Учні якого приймають участь у змаганнях по всій Україні. Унікальний підхід, сучасний напрямок break dance, та увага до учнів студії дає швидкі результати.

   Відвідував майстер класи світових зірок брейкінгу: B-boy Lilou/В-boy Ronnie, B-Girl Hurricane, B-boy Differ, та багатьох інших. Переможець багатьох батлів, таких як: 1st place/breaking beg 1vs1 – Need4Beat vol.1 2010p., 1st place/Crewvs Crew – 4Seasons Dance Fest vo.3 2015p., 1st place/AllStyles Battle – Unity Jam 2015p., та призер: 2nd place/breaking beg 2vs2 – Need4Beat vol.1 2010p., 2nd place/breaking pro 1vs1 – Move On Battle 2014p. У 2013р. був суддею категорії breaking kids/beg на Move On Battle. Один з організаторів фестивалю Battle Kids Lviv 2014 року

 • Kids 4-7 років

  Діти - 4-7 років
  Kids 4-7 років

  Стиль

  Танці для дітей “Kids 4-7 років”
  Саме у віці від 3 до 7 років у дітей максимально розвивається координація рухів та відбувається інтенсивний розвиток. Тому надзвичайно корисним для дитини буде відвідувати заняття, на яких хореограф-педагог буде навчати Вашого малюка правильно рухатися та відчувати ритм.
  Крім того, Ваша дитина буде вчитися чути музику, відчувати її тілом та передавати рухами. Це є дуже важливим у розвитку дитини.

  Наші висококваліфіковані тренери вміють знайти підхід та зацікавити кожного, продумуючи кожне заняття так, щоб воно приносило щонайбільше користі, будо веселим та мало невимушену атмосферу. Ваша дитина захоче повертатися до танцювального залу знову і знову.

  Відео

  Записатись на безкоштовне заняття
  • Дарця Мойсеїв

   Дарця Мойсеїв Чекайте інформацію зовсім скоро :)

   Працює у таких стилях:

   Дарця Мойсеїв
   Чекайте інформацію зовсім скоро :)

 • Junior 8-12 років

  Підлітки 8-12 років
  Junior 8-12 років

  Стиль

  Група інтенсивного розвитку “Junior 8-12 років” Заняття у групі “Junior 8-12 років” направлені на інтенсивний розвиток дитини у світі хореографії. Вона отримує основи з базових танцювальних стилів, вчиться проявляти свою індивідуальність у танці, вчиться дисципліні на заняттях. Хореограф вчить дітей правильно координувати свої рухи, підготовлює тіло дитини до сприйняття танцювальної інформації, звертає увагу на музикальність, що є дуже важливим у подальшому танцювальному розвитку дитини. Педагоги приділяють багато уваги поступовій розминці кожної частини тіла, після чого діти вчаться базовим танцювальним елементам, а згодом вивчають хореографії у різних танцювальних стилях. Для дітей персонально підбирається музикальний матеріал, щоб сприйняття танцювальної інформації було ще більш ефективним. Крім цього всього, Ваша дитина заведе собі багато нових друзів, набереться відповідальності, впевненості та навчиться, як треба себе вести з однолітками та зі старшими.

  Відео

  Танці Львів, танці для дітей, танці для дорослих, Танці у Львові, Львів танцює, танцюючий Львів, Школи танців Львів, танцювальні студії Львів, Школа сучасного танцю, Сучасні танці, спортивні танці, уроки танцев, навчання танцю, студия танца, современного танца, сучасного танцю, клубные танцы, клубні танці, танцы онлайн, танцевальная, видео танца, відео танцю , направления, занятия, обучение, конкурсы, акуії, безкоштовно, танцы, nfywb, nfyws, как научиться танцевать, научиться танцевать, irjkf nfywtd, танец школьников, танец в школу, dance видео, dance studio, dance school, lviv, ukraine, танец для школьников, хіпхоп, танец льва,

  Записатись на безкоштовне заняття
  • Сергій Мандебура

   «Завжди рухайся вперед. Відчувай танець, вникай у нього, а його історію, ази. Нехай танець буде сповнений тобою. Таким, як ти є. Не копіюй нічий стійл. Залишайся самим собою в танці.» (С. Мандебура)

   Працює у таких стилях:

   Хореограф, що має надзвичайно сильну енергетику. Є вимогливим та старанним педагогом. Перший представник танцювального стилю krump у Львові.
   Був учасником таких фестивалів та конкурсів як Adrenaline fest, Stylez, UDS fest, Dance Street, MOVEON battle.
   Переможець у номінації hip hop 2х2 у конкурсі MOVEON battle (м. Чернівці).

   Брав майстер класи відомих хореографів, серед яких такі зірки культури hip hop underground як Link, Vobr, Dre10.

   Брав участь у флешмобах, зйомках відео кліпів, роботі в шоу-балеті та інше.

  • Сарві Пулатова

   Найголовніше в танці – не соромитись, бо танець – це не суха техніка. Вкладай у танець душу. Танцюй і залишайся собою.

   Працює у таких стилях:

   Сарві Пулатова
   У свої 17 років має вже 2 роки танцювального стажу.

   Розвиває такі стилі як dancehall та hip-hop.

   Енергійна, весела дівчина, яка своїм танцем не залишає байдужим нікого. На її заняттях завжди можна відчути неймовірну енергетику, яку Сарві передає своїм студентам через танець.
   У 2016 році стала учасницьою команди “iLike dance project” м.Львів, також приймала участь у таких змаганнях: best west dancer 3 м.Львів та чемпіонат The Chellenge м.Київ.

   Сарві займається з групами Juniors (7-10 років).

 • Hip-Hop

  Хип-Хоп
  Hip-Hop

  Стиль

  Танцювальних стиль hip hop бере своє коріння ще з 70-х років ХХ століття, тому на сьогоднішній день він має безліч напрямків та варіацій, які об’єднує між собою потужна енергетика танцівників та любов до музики.

  Hip hop культура зароджувалася в нічних кварталах Нью Йорка, а саме Південного Бронкса більш ніж 30 років тому. З появою перших виконавців hip hop музики, серед яких Kool Herc та Afrika Bambaataa, з’являлися танцівники, які ритмічно рухалися під цю музику. Цей стиль отримав назву breaking. Згодом до акробатичних елементів нью-йоркського стилю(нижній брейк) додалися елементи лос-анджелеської пантоміми(верхній брейк). А ще через деякий час почали виникати нові напрямки, які поєднувалися із вже існуючими.

  Ближче до 2000 року hip hop почав з’являтися на телебаченні та в шоу-програмах відомих виконавців. Саме цей період можна вважати появою комерційного стилю, або як його ще називають LA hip hop.

  Зараз hip hop існує у багатьох варіаціях та має багато підстилів. Але основними двома напрямками залишаються old school hip hop, тобто класичний андеграунд ний, такий, яким він був на самому початку, та комерційний LA hip hop. Крім того ще існують такі стилі як krump, locking, popping, breaking, jerking, hip hop heels(жіноча версія hip hop).

  Відео

  Танці Львів, танці для дітей, танці для дорослих, Танці у Львові, Львів танцює, танцюючий Львів, Школи танців Львів, танцювальні студії Львів, Школа сучасного танцю, Сучасні танці, спортивні танці, уроки танцев, навчання танцю, студия танца, современного танца, сучасного танцю, клубные танцы, клубні танці, танцы онлайн, танцевальная, видео танца, відео танцю , направления, занятия, обучение, конкурсы, акуії, безкоштовно, танцы, nfywb, nfyws, как научиться танцевать, научиться танцевать, irjkf nfywtd, танец школьников, танец в школу, dance видео, dance studio, dance school, lviv, ukraine, танец для школьников, хіпхоп, танец льва,

  Записатись на безкоштовне заняття
  • Ярема Паздей

   Очікуйте скоро повну інформацію :)

   Очікуйте скоро повну інформацію :)

  • Яна Олефір

   Чекайте скоро повну інформацію :)

   Чекайте скоро повну інформацію :)

  • Юля Нетлюх

   Юля Нетлюх Юля – універсальна танцівниця, танцює з 4-ох років, протягом 11-ти років займається народними танцями, а з 18-ти відкрила для себе такий стиль як hip-hop у танцювальній студії iLike art complex, це через рік додались такі стилі як: contemporary, jazz-funk та dancehall. Учасниця танцювальних проектів Майданс 2 і Майданс 3, у 2011році брала участь

   Працює у таких стилях:

   Юля Нетлюх

   Юля – універсальна танцівниця, танцює з 4-ох років, протягом 11-ти років займається народними танцями, а з 18-ти відкрила для себе такий стиль як hip-hop у танцювальній студії iLike art complex, це через рік додались такі стилі як: contemporary, jazz-funk та dancehall.

   Учасниця танцювальних проектів Майданс 2 і Майданс 3, у 2011році брала участь у відкритті стадіону Арена Львів, одна з танцівниць передматчевих церемоній під час Євро-2012 у Львові.

   Також Юля брала участь у таких багатьох танцювальних конкурсах по всій Україні: Best West Dancer 3 – Львів, The Challenge, Feel the beat, Global – Київ. Посіла 3-тє місце на конкурсі Global у категорії hip-hop adults pro,фіналістка конкурсу Feel the beat.

   Брала майстер класи як від українських так і від зарубіжних хореографів: Франциско Гомеса, Даші Мальцевої, Лізи Рябініної, Маріам Туркменбаєвої, Юджина Кулаковського, Олі Жолкевської та багатьох інших.

   Одна з засновниць та учасниця найсильнішої команди I like dance project.

  • Сергій Мандебура

   «Завжди рухайся вперед. Відчувай танець, вникай у нього, а його історію, ази. Нехай танець буде сповнений тобою. Таким, як ти є. Не копіюй нічий стійл. Залишайся самим собою в танці.» (С. Мандебура)

   Працює у таких стилях:

   Хореограф, що має надзвичайно сильну енергетику. Є вимогливим та старанним педагогом. Перший представник танцювального стилю krump у Львові.
   Був учасником таких фестивалів та конкурсів як Adrenaline fest, Stylez, UDS fest, Dance Street, MOVEON battle.
   Переможець у номінації hip hop 2х2 у конкурсі MOVEON battle (м. Чернівці).

   Брав майстер класи відомих хореографів, серед яких такі зірки культури hip hop underground як Link, Vobr, Dre10.

   Брав участь у флешмобах, зйомках відео кліпів, роботі в шоу-балеті та інше.

  • Оля Бойчук

   чекайте скоро всю інформацію :)

   чекайте скоро всю інформацію :)

  • Настя Кілафли

   Настя Кілафли Скоро чекайте інформацію :)

   Працює у таких стилях:

   Настя Кілафли
   Скоро чекайте інформацію :)

  • Вова Рошковський

   «Танець – це частина мого життя. За допомогою танцю я можу передати часточку того, що кипить в мені. Нехай це буде радість або біль, будь-які емоції всередині мене.»

   Працює у таких стилях:

   Вова Рошковськый
   Хореограф з унікальним талантом знайти підхід до будь-якого учня та майстерністю навчити танцювати кожного.

   Займається хореографією з 7 років. Є одним з найкращих хіп-хоп хореографів міста Львова.
   Брав майстер класи у відомих зарубіжних хореографів, таких як Bobby Newberry, Kenzo Alvares, Robert Lenart, а також працював із зірками не тільки львівського, а й всеукраїнського масштабу.
   Був хореографом таких проектів, як відкриття стадіону Арени Львів та телепроекту Майданс 3 а також багатьох флешмобів (в тому числі флешмоб співачки Руслани у Львові) та благодійних танцювальних акцій міста Львова.

   Учасник фестивалів Танцююча нація та UDS fest.

   Має великий досвід викладання як для професійних танцівників, так і для початківців.
   Працює у таких стилях: Hip Hop, Jazz Pop, Lyrical Hip Hop, Stomp.

 • Jazz-Funk

  джаз-фанк
  Jazz-Funk

  Стиль

  Jazz funk як танцювальний стиль виник на початку ХХІ століття і зараз є одним із найпопулярніших стилів у світовій шоу індустрії. Засновниками цього стилю можна вважати таких відомих хореографів, як Brian Freedman, Bobby Newberry та Kevin Maher. Саме вони поєднали hip hop та техніку jazz, додавши до цього елементи з таких напрямків як waacking та vogue. Крім того обов’язковою складовою цього стилю є дуже жіночна манера та пластика.

  Своєю появою jazz funk також має завдячувати зіркам сучасної музичної поп культури , серед яких Beyonce, Madonna, Britney Spears та Lady Gaga. Саме в їхніх відео кліпах та на концертах використовується хореографія у стилі jazz funk – стильна, сучасна, манерна, жіночна.

  Для того, щоб навчитися танцювати jazz funk, не обов’язково мати професійну підготовку. Jazz funk підходить як дівчатам, так і хлопцям, які хочуть навчитися танцювати як зірки світового шоу-бізнесу, приміряти на себе різноманітні образи та манери, використовуючи при цьому пластику свого тіла.

  Відео

  Танці Львів, танці для дітей, танці для дорослих, Танці у Львові, Львів танцює, танцюючий Львів, Школи танців Львів, танцювальні студії Львів, Школа сучасного танцю, Сучасні танці, спортивні танці, уроки танцев, навчання танцю, студия танца, современного танца, сучасного танцю, клубные танцы, клубні танці, танцы онлайн, танцевальная, видео танца, відео танцю , направления, занятия, обучение, конкурсы, акуії, безкоштовно, танцы, nfywb, nfyws, как научиться танцевать, научиться танцевать, irjkf nfywtd, танец школьников, танец в школу, dance видео, dance studio, dance school, lviv, ukraine, танец для школьников, хіпхоп, танец льва,

  Записатись на безкоштовне заняття
  • Юля Нетлюх

   Юля Нетлюх Юля – універсальна танцівниця, танцює з 4-ох років, протягом 11-ти років займається народними танцями, а з 18-ти відкрила для себе такий стиль як hip-hop у танцювальній студії iLike art complex, це через рік додались такі стилі як: contemporary, jazz-funk та dancehall. Учасниця танцювальних проектів Майданс 2 і Майданс 3, у 2011році брала участь

   Працює у таких стилях:

   Юля Нетлюх

   Юля – універсальна танцівниця, танцює з 4-ох років, протягом 11-ти років займається народними танцями, а з 18-ти відкрила для себе такий стиль як hip-hop у танцювальній студії iLike art complex, це через рік додались такі стилі як: contemporary, jazz-funk та dancehall.

   Учасниця танцювальних проектів Майданс 2 і Майданс 3, у 2011році брала участь у відкритті стадіону Арена Львів, одна з танцівниць передматчевих церемоній під час Євро-2012 у Львові.

   Також Юля брала участь у таких багатьох танцювальних конкурсах по всій Україні: Best West Dancer 3 – Львів, The Challenge, Feel the beat, Global – Київ. Посіла 3-тє місце на конкурсі Global у категорії hip-hop adults pro,фіналістка конкурсу Feel the beat.

   Брала майстер класи як від українських так і від зарубіжних хореографів: Франциско Гомеса, Даші Мальцевої, Лізи Рябініної, Маріам Туркменбаєвої, Юджина Кулаковського, Олі Жолкевської та багатьох інших.

   Одна з засновниць та учасниця найсильнішої команди I like dance project.

  • Сергій Міськів

   «Хореографічний світ – це світ, де справджуються бажання.»

   Працює у таких стилях:

   Сергій Міськів
   Хореограф з унікальним власним стилем та здатністю поєднувати різні напрямки хореографії в одній постановці. Перший у Львові професійний хореограф з Джаз Фанку.

   Хореографічний стаж Сергія складає 8 років, за які він встиг оволодіти багатьма танцювальними стилями.
   Регулярно відвідує майстер класи відомих українських та зарубіжних хореографів.

   Був хореографом концертних програм багатьох представників львівського шоу-бізнесу.

   Працює у таких стилях: Hip Hop, Lyrical Hip Hop, Hip Hop alternative, Jazz Pop, Jazz Funk.

  • Света Сакаль

   Робота - запорука успіху. Шукайте свою дорогу в танцювальному світі, не копіюйте тих, хто став популярним - це марна трата часу. І обов'язково живіть музикою, вашим танцем, відчувайте все до кінчиків пальців, щоб мороз біг по шкірі від того як ви це відчуваєте і насолоджуйтесь.

   Працює у таких стилях:

   Світлана Сакаль
   У свої 18 років Света має вже 4 роки танцювального стажу.
   Розвивається у таких стилях: Hip-Hop, Jazz-Fank, Jazz-Pop, Vogue&

   Мегаталановита танцівниця, яка брала участь у різноманітних проектах та конкурсах. Була переможцем проекту BEST WEST DANCER 1 та всеукраїнського конкурсу “Global”. Посіла 5 місце в українському конкурсі ” The challenge”. Була асистенткою на майстер-класі у хореографа Jojo Gomez, та неодноразово була обрана в “selection” на майстер-класах у відомих хореографів.

   Света викладає категорії Juniors (13-16 корів) та старшим.

  • Мар’яна Свята

   «Хореографія – це світ, в якому ти можеш бути ким завгодно, навіть тим, ким ти ніколи не зміг би себе уявити. Кимось величним і прекрасним.» (М. Свята)

   Працює у таких стилях:

   • Hip Hop;
   • Jazz Pop;
   • Jazz Funk;
   • Vogue;
   • Heels Choreography;
   • Waacking.
   • Відео

   Хореограф, що має талант знаходити спільну мову з учнями будь-якого віку та рівня підготовки. Перший у Львові хореограф, що включає у свою хореографію елементи танцювального напрямку Vogue та вміє створити на занятті атмосферу фешн показу.

   Має надзвичайно великий досвід роботи з дітьми та підлітками. Викладала у львівській державній хореографічній школі.

   Брала участь у багатьох телевізійних проектах, таких як «Україна сльозам не вірить», «Народна зірка», а також все український танцювальний проект каналу СТБ «Танцюють всі».
   Була хореографом телепроекту Майданс 3 і телепередачі «Кадрики».
   Брала участь у зйомках відео кліпів багатьох українських та закордонних зірок. Співпрацювала у рекламних промо-акціях відомих львівських та українських брендів.

  • Вадим Лященко

   «Ніколи не бійся починати. Нехай твій страх перетвориться на захоплення. Не хвилюйся, у тебе все вийде!»(В.Лященко)

   Працює у таких стилях:

   • Hip Hop;
   • Jazz;
   • Broadway Jazz;
   • Jazz Funk;
   • Contemporary.
   • Відео

   Вадим Лященко
   Хореограф всеукраїнського масштабу та директор першої і єдиної на Західній Україні танцювальної студії європейського рівня підготовки «ILike art complex».

   Був учасником шоу-балету MyWay упродовж 5 років. Брав участь у таких телешоу як «Танцюють всі»(ввійшов у топ-20), був асистентом хореографа у проекті «Майданс 2» та головним хореографом проекту «Майданс 3» а також хореографом «Шоу №1» та концерту на честь 15-річчя телеканалу Інтер. Був танцівником шоу «95 квартал» та мюзиклу «Козаки».

   Вадим Лященко співпрацював із такими світовими зірками хореографії як Fransisco Gomez та Gigi Torres. Був обраний Франциско Гомесом як його офіційний представник в Україні у Release Dance Complex (2009-2010 рр.).
   Крім того, він був хореографом та учасником шоу-програм таких зірок шоу-бізнесу: Олександр Пономарьов, Ассія Ахат, ТНМК, Алібі, Майя Мігаль, Kishe, Олександр Воєвудський, Gorchitza, Елка, Наталя Могилевська, Потап і Настя Каменських, Ірина Білик та багатьох інших.

   Вадим проводив майстер-класи не тільки по всій території України, а й закордоном.

   На даний момент Вадим Лященко є не тільки одним із топових хореографів країни, а й засновником першого у Львові арт комплексу, де кожен бажаючий може реалізувати та максимально розвинути свої творчі можливості.

 • Lyrical Hip-Hop

  Ліричний хіп-хоп
  Lyrical Hip-Hop

  Стиль

  Lyrical hip hop – це комерційний напрямок hip hop, який з’явився не так давно, але вже встиг зайняти одну із провідних позицій у світовому шоу-бізнесі.
  Першими хореографами та танцівниками цього стилю стали Tabitha and Napoleon, а вперше сам термін ‘lyrical hip hop’ ввів у вжиток хореограф американського телепроекту So You Think You Can Dance – Adam Shankman.

  Танцювальний стиль lyrical hip hop відрізняється особливою емоційністю, що поєднана з достатньо високим технічним рівнем. Цей стиль створений більше для сцени, ніж для вулиці, як власне сам hip hop. Тому, незважаючи на те, що основою стилю залишається hip hop зі своїми ізоляціями, глайдами, хвилями та тонким відчуттям музики, до нього додаєтьса багато елементів з jazz. На відміну від класичного hip hop рухи стали більш легкими та плавними, вони ніби витікають один з одного. Але найголовнішим в lyrical hip hop є передача певної історії мовою хореографії, що означає дуже тісну взаємодію з музикою та текстом пісні, під яку вона виконується.

  Танцівник lyrical hip hop має за допомогою свого тіла передати навіть найтонші емоції, які намагався виразити виконавець у своїй пісні.

  Відео

  Танці Львів, танці для дітей, танці для дорослих, Танці у Львові, Львів танцює, танцюючий Львів, Школи танців Львів, танцювальні студії Львів, Школа сучасного танцю, Сучасні танці, спортивні танці, уроки танцев, навчання танцю, студия танца, современного танца, сучасного танцю, клубные танцы, клубні танці, танцы онлайн, танцевальная, видео танца, відео танцю , направления, занятия, обучение, конкурсы, акуії, безкоштовно, танцы, nfywb, nfyws, как научиться танцевать, научиться танцевать, irjkf nfywtd, танец школьников, танец в школу, dance видео, dance studio, dance school, lviv, ukraine, танец для школьников, хіпхоп, танец льва,

  Записатись на безкоштовне заняття
 • Dancehall

  Денсхол
  Dancehall

  Dancehall

  Dancehall – це соціальний вуличний ямайський танець, в якому найголовнішою є емоційна подача під час виконання.
  Вперше цей танцювальний стиль з’явився у 1960-х роках з появою такого музичного напрямку як raggae, з якого вже пізніше відокремився такий підстиль як dancehall. Dancehall включає в себе не тільки власне елементи ямайської музики і танцю, а й поєднується з ритмічністю такого стилю як хіп-хоп.

  В основі цього танцювального напрямку полягає особливий вільний кач, при цьому з досить контрольованими рухами тіла, а також характерними рухами стегон (bootyshake, wine). Базу цього стиля складають так звані social dances (або як їх ще називають – dancehall vibes). Це поєднання танцювальних рухів, кожне з яких має свою власну назву і техніку виконання. Жителі Ямайки вважають, якщо ти не знаєш цих елементів, ти не маєш права танцювати dancehall.

  Але найголовнішою складовою танцю в стилі dancehall залишається подача, емоційність, яка має нести в собі неймовірний енергетичний заряд.

  Відео

  Танці Львів, танці для дітей, танці для дорослих, Танці у Львові, Львів танцює, танцюючий Львів, Школи танців Львів, танцювальні студії Львів, Школа сучасного танцю, Сучасні танці, спортивні танці, уроки танцев, навчання танцю, студия танца, современного танца, сучасного танцю, клубные танцы, клубні танці, танцы онлайн, танцевальная, видео танца, відео танцю , направления, занятия, обучение, конкурсы, акуії, безкоштовно, танцы, nfywb, nfyws, как научиться танцевать, научиться танцевать, irjkf nfywtd, танец школьников, танец в школу, dance видео, dance studio, dance school, lviv, ukraine, танец для школьников, хіпхоп, танец льва,

  Записатись на безкоштовне заняття
  • Яна Олефір

   Чекайте скоро повну інформацію :)

   Чекайте скоро повну інформацію :)

  • Marietta Łuczak

   (скоро чекайте всю інформацію :)

   (скоро чекайте всю інформацію :)

 • House

  House

  Стиль

  HOUSE
  Танцювальний стиль house виник у Чикаго в 70-х роках. Назва походить від чиказького нічного клуба the WareHouse, в якому ді-джеї вперше почали грати музику у стилі house. Але популярності цей танцювальний напрямок набув лише у 80-х роках, коли багато ді-джеїв і танцівників Чикаго переїхали в Нью-Йорк, Лондон та інші міста, в яких сфера розваг була більш розвинута. Саме у Нью-Йорку house поширювався з максимальною швидкістю в нічних клубах міста. У 2004 році відбулися помітні зміни у музиці та танцях в стилі house. У треки додавалися нові мотиви, нові інструменти, мелодії в стилі джаз, та все частіше був чутним ритм африканських барабанів.

  В більшості випадків house є імпровізаційним стилем. Але тим не менш в нього дуже велика кількість базових рухів з чіткою системою виконання.

  В основі лежать такі елементи як jacking (хвилеподібні рухи корпусу, які допомагають зміщати центр руху в певну сторону та створюють ефект легкості), footwork (техніка рухів ніг, кількість яких перерахувати майже неможливо, поєднує в собі рухи з таких стилів як степ, сальса, джаз, хіп хоп) та lofting (з’явився трохи пізніше, включає в себе плавні, більш м’які рухи або ж навпаки: широкі переміщення та стойки в стилі модерн або навіть акробатичні рухи та елементи техніки брейк-дансу; зазвичай використовується під час затихання музики, зміни ритму на більш повільний або виведення на перший план партії вокаліста).

  Відео

  Оновлення відео :)

  Записатись на безкоштовне заняття
 • Pop-Jazz

  поп-джаз
  Pop-Jazz

  Стиль

  Танцювальний стиль pop jazz це поєднання техніки та емоційності, яке найчастіше використовуються у концертних постановках всесвітньо відомих виконавців поп музики.

  Pop jazz є одним із комерційних стилів у сучасній хореографії. Його поява безпосередньо поєднана із появою поп- та MTV-культури у 80-х роках. Майже вся хореографія, яка була задіяна у відео кліпах виконавців поп-музики того часу була у стилі pop jazz. Рухи постановок мали власне підкреслювати текст і характер пісні, крім того ця хореографія повинна була гарно виглядати на телеекрані і тому мала певні канони, за якими хореографи працювали.

  Хореографія у стилі pop jazz має в собі основу техніки jazz, також вона взяла дуже багато від комерційного hip hop. Але крім всього цього pop jazz відрізняється особливою взаємодією зі змістом музики, під яку він виконується.

  Відео

  Танці Львів, танці для дітей, танці для дорослих, Танці у Львові, Львів танцює, танцюючий Львів, Школи танців Львів, танцювальні студії Львів, Школа сучасного танцю, Сучасні танці, спортивні танці, уроки танцев, навчання танцю, студия танца, современного танца, сучасного танцю, клубные танцы, клубні танці, танцы онлайн, танцевальная, видео танца, відео танцю , направления, занятия, обучение, конкурсы, акуії, безкоштовно, танцы, nfywb, nfyws, как научиться танцевать, научиться танцевать, irjkf nfywtd, танец школьников, танец в школу, dance видео, dance studio, dance school, lviv, ukraine, танец для школьников, хіпхоп, танец льва,

  Записатись на безкоштовне заняття
  • Яна Лесик

   Скоро чекайте всю інформацію :)

   Скоро чекайте всю інформацію :)

  • Юля Нетлюх

   Юля Нетлюх Юля – універсальна танцівниця, танцює з 4-ох років, протягом 11-ти років займається народними танцями, а з 18-ти відкрила для себе такий стиль як hip-hop у танцювальній студії iLike art complex, це через рік додались такі стилі як: contemporary, jazz-funk та dancehall. Учасниця танцювальних проектів Майданс 2 і Майданс 3, у 2011році брала участь

   Працює у таких стилях:

   Юля Нетлюх

   Юля – універсальна танцівниця, танцює з 4-ох років, протягом 11-ти років займається народними танцями, а з 18-ти відкрила для себе такий стиль як hip-hop у танцювальній студії iLike art complex, це через рік додались такі стилі як: contemporary, jazz-funk та dancehall.

   Учасниця танцювальних проектів Майданс 2 і Майданс 3, у 2011році брала участь у відкритті стадіону Арена Львів, одна з танцівниць передматчевих церемоній під час Євро-2012 у Львові.

   Також Юля брала участь у таких багатьох танцювальних конкурсах по всій Україні: Best West Dancer 3 – Львів, The Challenge, Feel the beat, Global – Київ. Посіла 3-тє місце на конкурсі Global у категорії hip-hop adults pro,фіналістка конкурсу Feel the beat.

   Брала майстер класи як від українських так і від зарубіжних хореографів: Франциско Гомеса, Даші Мальцевої, Лізи Рябініної, Маріам Туркменбаєвої, Юджина Кулаковського, Олі Жолкевської та багатьох інших.

   Одна з засновниць та учасниця найсильнішої команди I like dance project.

  • Сергій Міськів

   «Хореографічний світ – це світ, де справджуються бажання.»

   Працює у таких стилях:

   Сергій Міськів
   Хореограф з унікальним власним стилем та здатністю поєднувати різні напрямки хореографії в одній постановці. Перший у Львові професійний хореограф з Джаз Фанку.

   Хореографічний стаж Сергія складає 8 років, за які він встиг оволодіти багатьма танцювальними стилями.
   Регулярно відвідує майстер класи відомих українських та зарубіжних хореографів.

   Був хореографом концертних програм багатьох представників львівського шоу-бізнесу.

   Працює у таких стилях: Hip Hop, Lyrical Hip Hop, Hip Hop alternative, Jazz Pop, Jazz Funk.

  • Света Сакаль

   Робота - запорука успіху. Шукайте свою дорогу в танцювальному світі, не копіюйте тих, хто став популярним - це марна трата часу. І обов'язково живіть музикою, вашим танцем, відчувайте все до кінчиків пальців, щоб мороз біг по шкірі від того як ви це відчуваєте і насолоджуйтесь.

   Працює у таких стилях:

   Світлана Сакаль
   У свої 18 років Света має вже 4 роки танцювального стажу.
   Розвивається у таких стилях: Hip-Hop, Jazz-Fank, Jazz-Pop, Vogue&

   Мегаталановита танцівниця, яка брала участь у різноманітних проектах та конкурсах. Була переможцем проекту BEST WEST DANCER 1 та всеукраїнського конкурсу “Global”. Посіла 5 місце в українському конкурсі ” The challenge”. Була асистенткою на майстер-класі у хореографа Jojo Gomez, та неодноразово була обрана в “selection” на майстер-класах у відомих хореографів.

   Света викладає категорії Juniors (13-16 корів) та старшим.

  • Настя Кілафли

   Настя Кілафли Скоро чекайте інформацію :)

   Працює у таких стилях:

   Настя Кілафли
   Скоро чекайте інформацію :)

  • Марта Гринач

   Скоро чекайте всю інформацію :)

   Скоро чекайте всю інформацію :)

  • Мар’яна Свята

   «Хореографія – це світ, в якому ти можеш бути ким завгодно, навіть тим, ким ти ніколи не зміг би себе уявити. Кимось величним і прекрасним.» (М. Свята)

   Працює у таких стилях:

   • Hip Hop;
   • Jazz Pop;
   • Jazz Funk;
   • Vogue;
   • Heels Choreography;
   • Waacking.
   • Відео

   Хореограф, що має талант знаходити спільну мову з учнями будь-якого віку та рівня підготовки. Перший у Львові хореограф, що включає у свою хореографію елементи танцювального напрямку Vogue та вміє створити на занятті атмосферу фешн показу.

   Має надзвичайно великий досвід роботи з дітьми та підлітками. Викладала у львівській державній хореографічній школі.

   Брала участь у багатьох телевізійних проектах, таких як «Україна сльозам не вірить», «Народна зірка», а також все український танцювальний проект каналу СТБ «Танцюють всі».
   Була хореографом телепроекту Майданс 3 і телепередачі «Кадрики».
   Брала участь у зйомках відео кліпів багатьох українських та закордонних зірок. Співпрацювала у рекламних промо-акціях відомих львівських та українських брендів.

  • Вадим Лященко

   «Ніколи не бійся починати. Нехай твій страх перетвориться на захоплення. Не хвилюйся, у тебе все вийде!»(В.Лященко)

   Працює у таких стилях:

   • Hip Hop;
   • Jazz;
   • Broadway Jazz;
   • Jazz Funk;
   • Contemporary.
   • Відео

   Вадим Лященко
   Хореограф всеукраїнського масштабу та директор першої і єдиної на Західній Україні танцювальної студії європейського рівня підготовки «ILike art complex».

   Був учасником шоу-балету MyWay упродовж 5 років. Брав участь у таких телешоу як «Танцюють всі»(ввійшов у топ-20), був асистентом хореографа у проекті «Майданс 2» та головним хореографом проекту «Майданс 3» а також хореографом «Шоу №1» та концерту на честь 15-річчя телеканалу Інтер. Був танцівником шоу «95 квартал» та мюзиклу «Козаки».

   Вадим Лященко співпрацював із такими світовими зірками хореографії як Fransisco Gomez та Gigi Torres. Був обраний Франциско Гомесом як його офіційний представник в Україні у Release Dance Complex (2009-2010 рр.).
   Крім того, він був хореографом та учасником шоу-програм таких зірок шоу-бізнесу: Олександр Пономарьов, Ассія Ахат, ТНМК, Алібі, Майя Мігаль, Kishe, Олександр Воєвудський, Gorchitza, Елка, Наталя Могилевська, Потап і Настя Каменських, Ірина Білик та багатьох інших.

   Вадим проводив майстер-класи не тільки по всій території України, а й закордоном.

   На даний момент Вадим Лященко є не тільки одним із топових хореографів країни, а й засновником першого у Львові арт комплексу, де кожен бажаючий може реалізувати та максимально розвинути свої творчі можливості.

 • Contemporary

  контемпорарі
  Contemporary

  Стиль

  Contemporary dance дослівно перекладається як «сучасний танець». Скорочена назва цього танцювального напрямку – контемп. На сьогоднішній день це один із основних і найбільш популярних танцювальних стилів у світі.
  Немає однозначної відповіді, коли і де саме з’явився контемп. Деякі вважають, що батьківщиною цього стилю є Америка, а хтось впевнений, що це Європа. Хтось стверджує, що контемп бере своє коріння із східних технік типу йоги або тан-дзи.

  Переважна більшість вважає, що матір’ю контемпу є Айседора Дункан, яка стверджувала, що танець є «природнім продовженням людського руху, відображенням емоцій, почуттів та характеру того, хто його виконує». Саме цей вислів найяскравіше характеризує основні принципи контемпорарі.
  Контемп виконується в трьох техніках: вертикальний (в положенні стоячи), партер (взаємодія з підлогою), парний (з партнером). Велика увага приділяється правильному диханню.

  Характерною складовою контемпу є також те, що сам танець направлений «всередину». Саме це допомагає танцівнику сильніше розкрити емоційну внутрішню сторону хореографії в стилі контемп. Крім того більшість рухів виконуються так, ніби людина намагається побороти силу тяжіння.
  Але найголовнішим залишається те, що в кожній постановці має бути розказана невелика історія. І неважливо, чи це буде явище, реальна подія, емоція чи щось інше. В неї має бути зачин, розвиток подій та кульмінація.

  Відео

  Танці Львів, танці для дітей, танці для дорослих, Танці у Львові, Львів танцює, танцюючий Львів, Школи танців Львів, танцювальні студії Львів, Школа сучасного танцю, Сучасні танці, спортивні танці, уроки танцев, навчання танцю, студия танца, современного танца, сучасного танцю, клубные танцы, клубні танці, танцы онлайн, танцевальная, видео танца, відео танцю , направления, занятия, обучение, конкурсы, акуії, безкоштовно, танцы, nfywb, nfyws, как научиться танцевать, научиться танцевать, irjkf nfywtd, танец школьников, танец в школу, dance видео, dance studio, dance school, lviv, ukraine, танец для школьников, хіпхоп, танец льва,

  Записатись на безкоштовне заняття
  • Надя Горудько

   Надя Горудько Чекайте інформацію зовсім скоро :)

   Працює у таких стилях:

   • Contemporary;
   • Contemporary (alternative).
   • Відео

   Надя Горудько
   Чекайте інформацію зовсім скоро :)

  • Дарця Мойсеїв

   Дарця Мойсеїв Чекайте інформацію зовсім скоро :)

   Працює у таких стилях:

   Дарця Мойсеїв
   Чекайте інформацію зовсім скоро :)

  • Влад Маркович

   Влад Маркович Чекайте інформацію зовсім скоро :)

   Працює у таких стилях:

   Влад Маркович
   Чекайте інформацію зовсім скоро :)

  • Анна Довга

   чекайте скоро всю інформацію :)

   чекайте скоро всю інформацію :)

 • Jazz-Dance

  джаз-денс
  Jazz-Dance

  Стиль

  JAZZ DANCE
  Танцювальний стиль джаз має таку ж назву як і напрямок музики, але як не дивно сформований він був окремо. Із музикою в стилі джаз, танець поєднують загальні принципи створення, а саме: імпровізація, поліцентрія та поліритмія (в музиці – поліфонія). Це є три основні складові, з яких витікають менші: ізоляція, імпульс, хвиля, колапс(обрив) та інші.

  Батьківщиною джазу є Африка, жителі якої поширили негритянські мелодії та ритми на Америку, в яку їх відправляли у якості рабів. Так виник найперший напрямок – афро-джаз. Вже в Америці він почав збагачуватися за рахунок впливу інших національностей, проживаючих у США. Саме так виник унікальний та неповторний музичний та танцювальний напрямок – jazz dance.

  З часом джаз намагалися зрозуміти та освоїти жителі Європи, додаючи до нього більше класичних елементів. Перетворенням із танцю темношкірих людей до рівня мистецтва, джаз завдячує Кетрін Данем, яка в 1950-х роках об’їздила зі своїми постановками всю Америку та Європу. Саме так джаз почав поступово проникати в світ американського та європейського шоу-бізнесу, де поєднувався з іншими танцювальними напрямками, такими як модерн, степ, свінг, пізніше – хіп хоп і фанк. Таким чином з’явилися окремі підстилі а саме: джаз-модерн, бродвейський джаз, пізніше – джаз фанк, поп джаз та інші.

  Найбільшого розквіту та популярності цей напрямок набрав у 1960-х роках, одночасно з розквітом джазової музики.
  Сьогодні цей танцювальний стиль є неймовірно багатогранним, має безліч підстилів, що допомагає кожному танцівнику знайти саме той напрямок, який він відчуватиме найкраще. Але незважаючи на те, що джаз є основою для багатьох танцювальних стилів, класичний оригінальний jazz dance не втрачає своєї актуальності. Його активно вивчають в танцювальних школах та використовують в своїх постановках хореографи всього світу.

  Відео

  Танці Львів, танці для дітей, танці для дорослих, Танці у Львові, Львів танцює, танцюючий Львів, Школи танців Львів, танцювальні студії Львів, Школа сучасного танцю, Сучасні танці, спортивні танці, уроки танцев, навчання танцю, студия танца, современного танца, сучасного танцю, клубные танцы, клубні танці, танцы онлайн, танцевальная, видео танца, відео танцю , направления, занятия, обучение, конкурсы, акуії, безкоштовно, танцы, nfywb, nfyws, как научиться танцевать, научиться танцевать, irjkf nfywtd, танец школьников, танец в школу, dance видео, dance studio, dance school, lviv, ukraine, танец для школьников, хіпхоп, танец льва,

  Записатись на безкоштовне заняття
 • Twerk / Booty Dance

  Стиль

  Тверк У Львові – Twerk у Львові – Booty Dance у Львові.

  Стиль Twerk
  Twerk – це екзотичний танцювальний напрямок, для гарної половини людства. Танець акцентує на гарних рухах бедрами та сідницями, що додають особливу експресивність рухам танцівниці. Twerk дає велике навантаження на стегна і сідниці, розробляє поперекову зону, м’язи спини і пресу, тобто цей танець чудово підтягує тіло.

  Цей вид танцю розкриє вашу сексуальність, пристрасть, чуттєвість, покращить фізичну форму, надасть пластичності, гнучкості та просто надасть чудового настрою.

  Родом цей стиль танцю із Латинської Америки, де саме і почав втілюватись у життя. З 2000-х років, twerk широко асоціюється з сучасною культурою хіп-хопу в США.

  Тому, якщо ви шукаєте новий, дуже гарячий, еротичний стиль танцю, запрошуємо вас на заняття з тверку.


  Текст: Оксана Глушко

  Танці Львів, танці для дітей, танці для дорослих, Танці у Львові, Львів танцює, танцюючий Львів, Школи танців Львів, танцювальні студії Львів, Школа сучасного танцю, Сучасні танці, спортивні танці, уроки танцев, навчання танцю, студия танца, современного танца, сучасного танцю, клубные танцы, клубні танці, танцы онлайн, танцевальная, видео танца, відео танцю , направления, занятия, обучение, конкурсы, акуії, безкоштовно, танцы, nfywb, nfyws, как научиться танцевать, научиться танцевать, irjkf nfywtd, танец школьников, танец в школу, dance видео, dance studio, dance school, lviv, ukraine, танец для школьников, хіпхоп, танец льва,

  Записатись на безкоштовне заняття
 • Stretching

  Cтрейчінг
  Stretching

  Стиль

  Stretching, або ж розтяжка, є надзвичайно важливим для будь-якого танцівника. Цей напрямок є більш допоміжним, ніж самостійним, але він буде корисним для кожного, хто хоче розвинути свою пластичність та гнучкість. Стречінг допомагає розслабитися і перевести своє тіло на вищий рівень хореографічної та фізичної підготовки. В наших залах кваліфіковані тренера допоможуть Вам розтягуватися правильно та ефективно. Після занять стречінгом ви відчуєте себе зовсім по-іншому.

  Стречінг допоможе вам уникнути травм на тренуваннях з інших танцювальних напрямків; покращує витривалість; посилює амплітуду рухів; розслабляє м’язи, надаючи їм еластичності та пружності; покращує гнучкість та рухливість суглобів; за рахунок глибокого дихання допомагає у роботі головного мозку і покращує фізичне та психологічне самопочуття у загальному плані.

  Відео

  Танці Львів, танці для дітей, танці для дорослих, Танці у Львові, Львів танцює, танцюючий Львів, Школи танців Львів, танцювальні студії Львів, Школа сучасного танцю, Сучасні танці, спортивні танці, уроки танцев, навчання танцю, студия танца, современного танца, сучасного танцю, клубные танцы, клубні танці, танцы онлайн, танцевальная, видео танца, відео танцю , направления, занятия, обучение, конкурсы, акуії, безкоштовно, танцы, nfywb, nfyws, как научиться танцевать, научиться танцевать, irjkf nfywtd, танец школьников, танец в школу, dance видео, dance studio, dance school, lviv, ukraine, танец для школьников, хіпхоп, танец льва,

  Записатись на безкоштовне заняття
  • Мар’яна Сахно

   (чекайте скоро повну інформацію :)

   (чекайте скоро повну інформацію :)

  • Дарця Мойсеїв

   Дарця Мойсеїв Чекайте інформацію зовсім скоро :)

   Працює у таких стилях:

   Дарця Мойсеїв
   Чекайте інформацію зовсім скоро :)

 • Broadway Jazz

  Бродвейський Джаз
  Broadway Jazz

  Стиль

  В 1950-х роках на танцювальний напрямок джаз почав впливати американський бурлеск, який став надзвичайно популярним на той час в Голівуді. Саме так джаз перетворився в більш постановочний, театралізований та сценічний стиль, наповнений особливим шармом та емоційністю. Особливо популярним цей напрямок джазу став у мюзиклах на Бродвеї, де власне і отримав свою назву – бродвейський джаз.

  Цей стиль є прекрасним поєднанням шоу, спектаклю, театру та хореографії. База рухів бродвейського джазу залишається тією ж, що і класичного, але до неї ще додаються більш драматичні та театралізовані елементи. Таким чином танцівник має можливість не тільки показати свій рівень хореографічної підготовки, але й акторські навики.

  Відео

  Танці Львів, танці для дітей, танці для дорослих, Танці у Львові, Львів танцює, танцюючий Львів, Школи танців Львів, танцювальні студії Львів, Школа сучасного танцю, Сучасні танці, спортивні танці, уроки танцев, навчання танцю, студия танца, современного танца, сучасного танцю, клубные танцы, клубні танці, танцы онлайн, танцевальная, видео танца, відео танцю , направления, занятия, обучение, конкурсы, акуії, безкоштовно, танцы, nfywb, nfyws, как научиться танцевать, научиться танцевать, irjkf nfywtd, танец школьников, танец в школу, dance видео, dance studio, dance school, lviv, ukraine, танец для школьников, хіпхоп, танец льва,

  Записатись на безкоштовне заняття
 • Free Time

  Free Time

Заповни форму заявки прямо зараз та отримай в подарунок перше безкоштовне заняття !

Переваги нашої школи

 • зручне росташування в центрі міста
 • 3 просторих танцювальних зали
 • більше ніз 18 кваліфікованих хореографів
 • доступні ціни
 • цікаве проведення досугу
 • нові знайомства
 • 100% гарантія, що вам сподобаеться
Акція діє тільки для нових крієнтів.

Замовте зворотній дзвінок

І ми вам передзвонимо

Вся передана інформація конфіденційна

Записатись на безкоштовне заняття

 • Заповніть дану форму і ви будете автоматично записані на це заняття
 • У випадку відміни заняття з Вами зв’яжіться адміністратор
закрити

Заповніть форму

чекаємо вас на нашіх заняттях