Школа сучасної хореографії для дорослих і дітей
+38 (093) 1562276
( Дзвони просто зараз! ) Як нас знайти

Відгуки наших клієнтів


Віка Носовська
Віка Носовська
25/05/2014

Студія танцю Ilike-це моя друга сім`я! Танцями я займаюсь дуже довго.Змінювала дуже багато колективів ,але щоразу ставалися якісь конфлікти. Але все змінилося тоді,коли я прийшла в школу танцю Вадима Лященка.Я ніде не бачила такої дружньої атмосфери!!!Тут можна розраховувати на підтримку від інших,тут завжди допоможуть,як і хореогафи,так і інші.І найголовніше-навчать класно танцювати!
От вже раніше я казала,що буває, коли все складається не так,як хотілось би.Депресія наче охопила ,і вже думаєш:”А ще треба йти на танці,настрою немає.”Але ,примушуючи себе, все ж таки приходиш.І після заняття почуваєшся значно краще.Весь негатив наче розсмоктався в танці.І це завдяки хореографам і їхній майстерності!

Наташа Рабинович
Наташа Рабинович
25/05/2014

В школі танцю iLike dance complex я займаюсь вже більше двох років, мені дуже подобається і я дуже полюбила це місце. Щоразу приходячи в iLike з’являється таке відчуття ніби приходиш до себе додому, ніби це твоя друга сім’я.
Мені дуже подобається творча атмосфера, яка надихає і налаштовує на роботу всіх студентів і хореографів.
У iLike працюють професіонали, які навчать тебе не тільки танцювати і правильно володіти своїм тілом, але і навчать повірити в себе, які розкриють в тобі твій талант і завжди з посмішкою допоможуть тобі .
Тут тебе завжди чекають і тобі раді, зустрічають і проводжають з посмішкою, саме тут ти можеш знайти собі багато друзів і знайомих.
iLike dance complex – місце гарного настрою та творчої атмосфери.

Катя Русняк
Катя Русняк
25/05/2014

Люблю iLike за теплу атмосферу, за хореографів-професіоналів, за те, що вони допомагають розкритись,розвиватись, вказуючи кожному індивідуальні помилки, за їхню простоту, які зрозуміють, підбадьорять, ну і звичайно за надзвичайно круті хореографії.

Света Сакаль
Света Сакаль
25/05/2014

Я ніколи не могла себе ні в чому знайти. Займалася різними видами спорту , мистецтвом , шукала себе у всьому . І дуже неочікуванно 2 роки назад найшла себе в танцях ! Приймаючі участь на проекті “Майданс” я познайомилась з Вадимом та Марьяною, ці дві чудові людини , які стали мені по душі і мотивують мене до цих пір . Вони передали мені цю хворобу яка називається ТАНЦІ! Це хвороба яка здійснює мої мрії і дозволяє мені жити в кайф!!!
Школа танцю ILike dance complex , стала моїм домом ,а хореографи – чудовими вчителями і близькими друзями !! Я обожнюю атмосферу в наших залах. Постійний хороший настрій переслідує мене , ці усмішки людей, приємні адміністратори і ця велика сім’я не дає про себе забути!! Всі проблеми які приходили за цілий день , в мить залишали мене. Танцювати , відкривати душу саме там – це найкраще почуття яке може бути!! Дякую Вадиму Сергійовичу Лященко , за все що він зробив для нас , для сім’ї ILike dance complex !! :)

Христина Кришталь
Христина Кришталь
25/05/2014

Насамперед танцювальна студія “iLike dance complex” це для мене свого роду спосіб життя, до якого я призвичаїлася протягом двох років. Я дізналася про цю студію через проект “Майданс”, у якому приймала участь.
Непереборне бажання танцювати, відкривати для себе щось нове і йти лише вперед – цього всього мене навчила танцювальна студія “iLike dance complex”
Досвідчені педагоги, які вкладають у тебе перш за все частинку “себе”, люди,які формують тебе як особистість.
Для мене кожен з хореографів абсолютно різний,і це круто,бо від кожного ти можеш почерпнути те, що притаманне саме йому,те у результаті чого і утвориться твоя власна танцювальна “суміш”
Дякую “iLike dance complex” за величезний “вклад” у моє життя,ви приносите радість,багато радості ;)
з любов’ю Кришталь :*

Ярослав Дворакеви
Ярослав Дворакеви
25/05/2014

Студія айлайк саме по собі дуже сімейне місце, тебе зустрічають як члена великої сімї, хореографи дуже віданні своїй справі, та індивідуально можуть допомогти краще засвоїти урок, у мене дуже завантадений графік але попри це я зміг знайти час для занять, запамятався також показ фільму “Star Wars” рідко які танцювальні студії таке роблять а це зближує людей, формує сімейну атмосферу.

Заповни форму заявки прямо зараз та отримай в подарунок перше безкоштовне заняття !

Переваги нашої школи

  • зручне росташування в центрі міста
  • 3 просторих танцювальних зали
  • більше ніз 18 кваліфікованих хореографів
  • доступні ціни
  • цікаве проведення досугу
  • нові знайомства
  • 100% гарантія, що вам сподобаеться
Акція діє тільки для нових крієнтів.

Замовте зворотній дзвінок

І ми вам передзвонимо

Вся передана інформація конфіденційна

Записатись на безкоштовне заняття

  • Заповніть дану форму і ви будете автоматично записані на це заняття
  • У випадку відміни заняття з Вами зв’яжіться адміністратор
закрити

Заповніть форму

чекаємо вас на нашіх заняттях